Naše služby

Poskytujeme služby od A po Z. Tedy od návrhu, projektu přes montáž, revizi až následný servis.

Podlahové PTC fólie pro přímotopné vytápění.

Dodávka a montáž samoregulačních přímotopných podlahových fólií - P.T.C. Heating Film. Výkony 40W/m2, 60W/m2, 80W/m2 v šířkách fólie 50cm a 100cm. Vhodné jak pro novostavby i rekonstrukce. S výběrem a návrhem vám vždy rádi pomůžeme.

STROPNÍ topné fólie

Samoregulační stropní fólie - P.T.C. Heating Film dodáváme a montujeme ve výkonech 150W/m2, 200W/m2 a v šířce 50cm. Vhodné jak pro novostavby i rekonstrukce. Samozřejmostí je vždy návrh a realizace.

Podlahové carbonové fólie pro akumulační vytápění.

Zejména pro montáž topných fólií umístěných pod dlažby, betony, anhydridy montujeme a dodáváme vysoce kvalitní a odolné podlahové fólie pro akumulační vytápění BLACK CARBON Fabric Heating Film ve výkonech 100W/m2, 230W/m2 a v šířkách 100cm, 130cm, 150cm. Samozřejmostí je vždy návrh a montáž.

OneStep fólie

představuje inovační způsob vytápění podlah s keramickou dlažbou. Jedná se o novou elektrickou topnou fólii s technologií PTC (Positive Temperature Coefficient).  Vhodné pro rekonstrukce, kde je potřebné elektrické topní dávat přímo pod dlažbu.

Cenové kalkulace zdarma.

Na základě vaší poptávky, požadavků a přání rádi zpracujeme cenovou nabídku. Samozřejmostí je i poradenství a konzultace v oblasti elektrického vytápění. A hledání toho nejlepšího a nejvhodnějšího řešení pro vás a vaše bydlení.

Vzorová kalkulace - vytápění podlaha

Zde uvádíme vzorovou kalkulaci pro vytápění podlahy. Ale vždy záleží na přání zákazníka, podmínkách v bytě/domu a skladbě materiálů. Proto neváhejte a zadejte si u nás přesnou kalkulaci. Stačí zavolat na 607 811 636, nebo napsat na musil@smartvytapeni.cz. Rádi se vám budeme věnovat a vymyslíme optimální řešení na základě vašich požadavků.

Vzorová kalkulace - stropní vytápění

Zde uvádíme vzorovou kalkulaci pro stropení vytápění. Ale vždy záleží na přání zákazníka, podmínkách v bytě/domu a skladbě materiálů. Proto neváhejte a zadejte si u nás přesnou kalkulaci. Stačí zavolat na 607 811 636, nebo napsat na musil@smartvytapeni.cz. Rádi se vám budeme věnovat a vymyslíme optimální řešení na základě vašich požadavků.