Naše služby

Poskytujeme služby od A po Z. Tedy od návrhu, projektu přes montáž, revizi až následný servis.

Podlahové topné fólie pro přímotopné vytápění.

Dodávka a montáž samoregulačních přímotopných podlahových fólií. Výkony 40W/m2, 60W/m2, 80W/m2 v šířkách fólie 50cm a 100cm. Vhodné jak pro novostavby i rekonstrukce. S výběrem a návrhem vám vždy rádi pomůžeme.

Topné kabely a řízení od DEVI

představují inovační způsob vytápění podlah. Topné kabely/rohože se montují do anhydridové či betonové vrstvy či přímo pod dlažbu. Jedná se elektrické topné kabely, které jsou tím nejlepším, co se na světovém trhu nabízí včetně komplexní nabídky řízení vytápění od firem DEVI a Danffos.

STROPNÍ topné fólie

Samoregulační stropní fólie -  dodáváme a montujeme ve výkonech 150W/m2, 200W/m2 a v šířce 50cm. Vhodné jak pro novostavby i rekonstrukce. Samozřejmostí je vždy návrh a realizace.

Řízení topných systémů - SALUS

Nabízíme i komplexní dodávky v oblasti řízení teplovodních a elektrických topných systémů od předníhoo světvého výrobce SALUS.

Cenové kalkulace zdarma.

Na základě vaší poptávky, požadavků a přání rádi zpracujeme cenovou nabídku. Samozřejmostí je i poradenství a konzultace v oblasti elektrického vytápění. A hledání toho nejlepšího a nejvhodnějšího řešení pro vás a vaše bydlení.

Vzorová kalkulace - vytápění podlaha

Zde uvádíme vzorovou kalkulaci pro vytápění podlahy. Ale vždy záleží na přání zákazníka, podmínkách v bytě/domu a skladbě materiálů. Proto neváhejte a zadejte si u nás přesnou kalkulaci. Stačí zavolat na 607 811 636, nebo napsat na musil@smartvytapeni.cz. Rádi se vám budeme věnovat a vymyslíme optimální řešení na základě vašich požadavků.

Vzorová kalkulace - stropní vytápění

Zde uvádíme vzorovou kalkulaci pro stropení vytápění. Ale vždy záleží na přání zákazníka, podmínkách v bytě/domu a skladbě materiálů. Proto neváhejte a zadejte si u nás přesnou kalkulaci. Stačí zavolat na 607 811 636, nebo napsat na musil@smartvytapeni.cz. Rádi se vám budeme věnovat a vymyslíme optimální řešení na základě vašich požadavků.